Rapid kampioenschap

Naast het klassieke schaken of het ‘geweld’ van het extreem vlugge Blitz-schaak, is er ook de mooie tussenvorm van Rapid-schaken. Met een bedenktijd van 25 minuten per persoon per partij, spelen we per Rapid-avond drie leuke potjes. Ook zin om eens mee te doen? Neem dan snel contact met ons op!

Het Rapid-seizoen van Chess Society Zandvoort telt dit keer vijf speelavonden (van elk drie partijen) en daarvan hebben we er nu twee gehad. Regerend kampioen Olaf Cliteur krijgt dit seizoen een leuke uitdaging, want hij is na 6 van de in totaal 15 te verspelen ronden terug te vinden op stek 5, terwijl Chris van Bockel na een bliksemstart het tussenklassement aanvoert. Vice-kampioen Jordi Valies staat ook nu op plek 2, vlak voor Eric Alferink en Kees Koper.

Tussenstand na 2 van 5 speelavonden:

PosNaamScorePrt.WRVW/ZRatingTPR%
1Chris van Bockel252,55410-11850210290,0
2Jordi Valies183,0321011449208783,3
3Eric Alferink176,0632101734177766,7
4Kees Koper168,0640201676177566,7
5Olaf Cliteur145,0631201883169458,3
6Ă–zden Tuna135,0000001630
7Hans Drost134,0631201550164658,3
8Boudewijn Eijsvogel125,0520311760157440,0
9Willem Elsthout sr.124,53111-11634159250,0
10Mudra Knook124,0622201806160350,0
11Ton van Kempen121,53111-11592161750,0
12Tim Nijman76,0510411300129420,0
13Caroline Stam de Jonge39,0610501400131316,7
14Jaap Bouma38,0610501412128816,7